Wróć

Komentarze

Skomentował szalony pilarz |

za robotę się weź jeden z drugim, a nie sensacji szukacie

Odpowiedział RR

Zabolało? Nie wycinajcie drzew w okresie lęgowym, to nie będziecie musieli trollować w komentarzach. Dajcie spokój drzewom w tym mieście!

Skomentował Szalony pilarz |

Weź się człowieku ogarnij, byłeś tam i widziałeś jak było robione??? Nie! Więc nie wiesz co się działo, a wypisujesz rzeczy niestworzone, czemu nie ma zdjęcia zrobionego z rzekomymi jajkami i ptasią rodzinką w komplecie, czemu drzewa teraz pięknie wyglądają skoro podobno je strasznie okaleczylismy? Zastanów się człowieku zanim się kolejny raz wygłupisz

Odpowiedział RR

Drzewa "pięknie" wyglądają chyba tylko dla takich "szalonych pilarzy". Nie umiecie ciąć drzew bez ich okaleczania? Nie tnijcie. Niech Was wyślą na szkolenia. W sprawie okaleczania drzew w mieście toczy się kolejne postępowanie. Będzie kolejna kara. Porozmawiamy po zakończeniu i tamtego postępowania.
W kwestii umyślnego płoszenia, to daj już spokój. Pogrążasz się z każdą kolejna wypowiedzią. W okresie ochronnym NIE WOLNO nawet tknąć drzew na których są gniazda. Nie znasz przepisów prawa? Nie tnij. Nie ma znaczenia czy ktoś kazał. NIE TYKAJ drzew z gniazdami. Niech sąd nauczy mądrych urzędników, którzy zlecili, kierowników, którzy kazali i pracowników, którzy cięli. Bo próśb jak do tej pory nie słucha nikt.

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 2 i 5?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: