Wróć

Komentarze

Skomentował Rozmiar dla Pana |

Głupoty powielacie. Muj kolega co mama jego ma butik w hali pisał wielokrotnie, że mamie zimno nie jest, ogrzewa sie prądem i nie jest jej zimno, a prund drogo ich nie wychodzi. I ciepło jej tam w tej kurtce puchowej w szaliku i czapce.

Skomentował Szczesliwiec |

Krzysiek się rozkręca. Zobaczymy co niedługo wymyśli. Może wielkie jajko za 200 tys. zł przed ratuszem na wielkanoc?

Skomentował Bulwers |

Seria domysłów. Zazdrościcie Panu Prezydentowi. Zadaszcie razem z pewną panią warszawską. Tego się nie da czytać.

Skomentował Do Bulwers |

Zazdrościcie? Czego? Kto? A pomysł z zadaszeniem Warszawskiej to wyszedł właśnie od obecnego prezydenta :) o, tyle w temacie.

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 9 plus 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+