przez RR (0 komentarzy)

Najlepszy Przekaz W Mieście - czyli dzięki dzieciakom znowu głośno o Mławie

Wyciągamy dzieci z bramy

"Wyłońcie się z ukrycia, dzieci wyjdźcie ze swych bram
Cały świat jest do zdobycia, przecież nie musisz być sam"

Tak zaczyna się utwór "Wyciągamy dzieci z bramy", który dał zespołowi NPWM z Mławy przepustkę do finału konkursu Must Be The Music w Polsacie.

"Zbójecki skład hiphopowy" jak nazywana jest formacja z Mławy dał przykład tego jak można, będąc przedstawicielem agresywnego nurtu, zachować sens i prawdziwe przesłanie w swoich utworach.

Gratulujemy naprawdę szczerze (mimo iż jesteście "mławiakami") ;)

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 6 plus 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: