przez RR (0 komentarzy)

Wystartowała ... 22 rok razem. My z Orkiestrą a Orkiestra z nami

Wielkia Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 22

Głównym organizatorem 22 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ciechanowie jest Stowarzyszenie PsychoArt. Współpracują m.in. z PCKiSz, Społecznym Towarzystwem Oświatowym, Szpitalem Wojewódzkim oraz Miejskim Ogniskiem TKKF Promyk.

Wśród atrakcji, jakie przygotował sztab WOŚP dla przebywających dzisiaj w Ciechanowie osób są pokazy kuglarskie (koło PCKiSz), gra w pétanque (błonia zamkowe), jazdy samochodami rajdowymi (pod PCKiSz) i terenowymi (błonia zamkowe). Dla preferujących sporty ekstremalne jest turniej szachowy (w podstawówce działającej przy STO). Dla preferujących tradycyjne spędzanie czasu - koncert o 20:00 w Kawiarni Artystycznej. Wystąpią: Ikarion, Sunflowers, T. O. B.czy Aloud.

Szczególnie zachęcać chyba nie trzeba.
W tym roku wyręczamy nasze państwo datkami na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.
Sieemmaaaaaaaa.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 4 i 5?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: