Wróć

Komentarze

Skomentował Kazimierz Miziołek |

Tak prawda Prezydent wydał zarządzenie, że w "mieście" to jest na terenach należących do miasta nie mogą wystepować cyrki z udziałem zwierząt. jak rozumiem dotyczy to terenów , miejsc będących we władaniu Urzędu Miasta.
Z tego co wiem to teren giełdy samochodowej jest terenem prywatnym i nie obowiązują tam zarzadzenie Prezydenta dotyczące zakazu występowania cyrku z udziałem zwierząt. Więc nie ma potrzeby bicia na alarm. Uważam , że tak ostre dywagacje ośmieszające wręcz Prezydenta są na wyrost i nie potrzebne. Radze na przyszłość uważnie czytać zarządzenia by uniknąć niepotrzebnego podgrzewania i tak już dorącej atmosfery.

Odpowiedział RR

Dzisiejszy odcinek sponsoruje słowo "sarkazm". Pozdrawiam Panie Kazimierzu ;)

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 5 i 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: