przez RR (0 komentarzy)

Tomasz Czubkowski z Ciechanowa w „Hot or Not” w telewizji VIVA

Kolejna próba przebicia się ciechanowianina

Tomasz Czubkowski z Ciechanowa będzie uczestnikiem najbliższego programu rozrywkowego z cyklu „Hot or Not” w telewizji VIVA.

Chętnych informujemy, że program nadany zostanie w niedzielę (22.04.2012r.) o godz. 19.00.

W czwartej edycji konkursu w jury zasiadają Natalia Lesz, Tomasz Jacyków i Wojtek Łuszczykiewicz (Video).
Zwycięzcy (mężczyzna i kobieta) w nagrodę otrzymają staż prezenterski w stacji VIVA Polska
 
Tomek Czubkowski, ciechanowianin, któego zobaczymy w niedzielę (i powtórkowo w poniedziałek - 22:30, wtorek - 20:00, środa - 13:00, czwartek – 16:00) ma 26 lat. Jest zapalonym fanem motoryzacji. Interesuje się także muzyką, mediami oraz sportem.
 
Szczerze życzymy powodzenia.
A każdego kto nie pała szczególną odrazą do tego typu kanałów zapraszamy przed telewizor do wspierania duchowego naszego ziomka
 

 

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 4 plus 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: