przez RR (0 komentarzy)

Wyrzuceni z PiS europosłowie planują w najbliższym czasie "rajd" po Polsce by spotykać się z wyborcami i zakładać kluby Solidarnej Polski.

"Ziobryści" w Ciechanowie w poszukiwaniu swoich nowych struktur

Już nikt nie ukrywa, że to początek tworzenia nowej partii.
Jeszcze parę dni temu, gdy pytaliśmy o nową partię przedstawicieli eurodeputowanych wypowiadali się dość niechętnie. Według relacji jednego z nich "bez tego się nie obędzie" i już czynią "potrzebne kroki by zaznaczyć swoją obecność w regionach".
Nasze spostrzeżenia, m.in. podczas obchodów święta niepodległości, gdy pojawiła się w naszym mieście delegacja europosła Jacka Kurskiego, potwierdziły się w trakcie rozmowy telefonicznej z osobą z bliskiego otoczenia eurodeputowanego, który prosząc o zachowanie anonimowości zdradził nam kilka szczegółów.
Poprosił jedynie o nienagłaśnianie sprawy do czasu oficjalnej deklaracji o tworzeniu partii. Czemu zadość uczyniliśmy.
"Jeśli nie znajdziemy silnej grupy, która już w sejmie zagrozi pozycji PiS to będzie trzeba tworzyć partię od podstaw. A to szalenie ciężka ale i wdzięczna praca" - usłyszeliśmy.
Zatem teraz bacznie będziemy się przyglądać ruchom tzw. ziobrystów w naszym regionie i efektom tych wyłuskiwań niezadowolonych członków PiS, ktorych według naszych obserwacji w regionie ciechanowskim jest conajmniej "kilku". Pamiętamy też o strukturach powstałych z wcześniejszych rozłamów w postaci Polski Plus (nieistniejąca już) i PJN (obecnie poza Parlamentem).

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 3 i 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: