Wróć

Komentarze

Skomentował Arkadiusz Kozyra |

Ta wysokiej klasy specjalistka od permanentnego kłamania - Marzena Ś. Wójt z Sońska (piszę Ś. bowiem objęta jest od 12 kwietnia br. śledztwem korupcyjnym o sygn. akt Ds. 548.2017 w ciechanowskiej Prokuraturze -oczywiście prokuratorzy najpierw próbowali umyć ręce pod sygnaturą Ds. 1917.2016 i dopiero Prokuratura Regionalna nakazała kontrolę akt postępowania, jak skargę do Ziobry machnąłem i coś skończyć teraz nie mogą śledztwa), próbowała też wyłudzić dofinansowania UE na kwotę 2.440.710 zł. W sprawie jaką mi o zniesławienie założyła, po 2 rozprawach teraz będzie 10 X zeznawał Starosta i Dyrektor Departamentu Rolnictwa z Urzędu Marszałkowskiego w W-wie, gdzie rozpatrywano jej wniosek o kasę UE.

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 1 i 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: