Wróć

Komentarze

Skomentował Robert Adamiak |

Witam przesyłam informacje dot.materiałów komisji SSiSO
Myśle iż artykuł który został umieszczony na waszej stronie jest bezpodstawny co do mojej osoby
______________________
Od: Bożena Żywiecka
Wysłano: 30 sierpnia 2017 11:53
Do: Biuro Obsługi Rady Miasta Ciechanów
Temat:

Dot.: pomyłki w opublikowaniu materiałów na komisję Spraw Społecznych i Obywatelskich w dniu 23 sierpnia 2017 r.
Materiały do opublikowania na stronie internetowej urzędu miasta wpłynęły do Wydziału Kontaktów Społecznych 18 sierpnia po godz.15.00. Materiały te przesłane przez Biuro Obsługi Rady znajdowały się w folderze spakowanym do formatu zip. Zawiadomienie o terminie posiedzenia komisji Spraw Społecznych i Obywatelskich zostało przesłane w pliku znajdującym się poza spakowanym folderem i dlatego pozostało niezauważone przez pracownika wydziału, który zamieszczał informację na stronie.
Materiały przeznaczone do publikacji przesyłane są do Wydziału Kontaktów Społecznych wyłącznie przez pracowników Biura Obsługi Rady Miasta.

Bożena Żywiecka
Kierownik Wydziału Kontaktów Społecznych

Pozdrawiam Radny Robert Adamiak

Odpowiedział RR

Panie radny nie wstyd panu zwalać wszystko na kobiety?

Informacji nie było, a pan, jako przewodniczący komisji tego nie sprawdził. To pan żeś prowadził posiedzenie komisji, o której informacja nie została przekazana mieszkańcom. Za coś bierze się te diety, a może nie?

Pozdrawiam - pseudoredaktor :P

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 3 plus 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: