przez RR (0 komentarzy)

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta radni zdecydują kto będzie nowym (brakującym) członkiem w Radzie Programowej Gazety Samorządowej Miasta Ciechanów.

Krzysztof Leszczyński nie zasiada już w Radzie Programowej Gazety Samorządowej

Do niedawna Mariusz Stawicki, Bibiana Mossakowska i Krzysztof Leszczyński stanowili jeden zespół. Zasiadali w Radzie Programowej Gazety Samorządowej.
Dzisiaj w trakcie posiedzenia Rady Miasta zapewne uzupełniony zostanie skład tego ciała, bowiem wykruszył się on ostatnio o osobę Radnego Krzysztofa Leszczyńskiego.
Złożył on rezygnację ze swojej funkcji, przejawiając wszem i wobec wyrazy rozczarowania działaniem Rady Programowej, ale też jej znikomym wpływem na kształt samej gazety samorządowej (już ze swojej nazwy).
Radny Leszczyński zapewnia że nie jest to decyzja polityczna. Do jakiej desperacji trzeba zatem doprowadzić człowieka by zrezygnował z takiej funkcji?
W wywiadzie dla KRC Radny tak argumentuje swoją decyzję "Rada od samego początku była sztucznym tworem, z którego opinią nikt się nie liczy. Ja odbieram brak potrzeby zwoływania posiedzeń jako totalny brak zainteresowania redakcji współpracą z jej członkami. (...) Uważam że nie ma miejsca w tej chwili dla mnie w tej Radzie."
To dość ostre słowa pod adresem redaktor naczelnej pisma pani Ewy Blankiewicz.
Wedle zapisów w stopce redakcyjnej: "Redakcja nie odpowiada za treść materiałów nadesłanych do publikacji oraz zastrzega sobie możliwość ich skracania."
Zatem publikują materiały "zewnętrzne" czy nie? O to czy bazują jedynie na swoich tekstach, czy i jak często korzystają z nadesłanych materiałów zapytamy Redaktor Naczelną i to z cała pewnością jeszcze dzisiaj.
A może zapis o możliwości skracania nadesłanych materiałów zmylił Pana Radnego, który chciał też opisać parę rzeczy które obserwuje, a takiej możliwości nie dostał?
Zdaje się, że to właśnie zarzuca redakcji gazety samorządowej (już nie tylko między wierszami) Radny Krzysztof Leszczyński.
A może do Rady Programowej powinien trafić ktoś bez ambicji dziennikarskich, komu nie będzie zależało na umieszczaniu tekstów w gazecie i przyjmie ją "taką jaka jest". Ktoś kogo nie będą raziły literówki w adresie strony www Urzędu Miasta? Przekonamy sie już dziś.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 8 i 3?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: