Wróć

Komentarze

Skomentował K. K. |

Konikiem wyborów Kosińskiego była sprawa Wardzińskiego - opłaty adiacenckiej, szeregiem nieścisłości w przetargach "krubinowych" i wykupieniu gruntu. W kampanii Kos. w sposób ciągły powoływał się na tę sprawę podważając wiarygodność Wardzińskiego (co mu się udało). W żadnej z debat nie zapytał o te sprawę Wardzińskiego (pytał np. o ceny drobiu). Czy ta sprawa znalazła finał po wyborach? Jeśli nie to dlaczego Kosiński nie spełnił obietnicy i nie rozliczył Wardzińskiego z zarzutów?

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 9 plus 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez RR

Ciechanowskie atrakcje

Atrakcje dla turystów, których w mieście... brak

+