Ziobro chce, by TK wyłączył Polskę handlu emisjami. Da się to zrobić tylko Polexitem

przez oko.press

Prawda czy fałsz, Wydarzenia, emisja co2, eu ets

Zbigniew Ziobro chce wyłączenia Polski z systemu EU ETS i zapowiada wniosek do Trybunału Konstytucyjnego w tej sprawie. Miałoby to według niego zbić ceny prądu w Polsce. To niebezpieczna gra, która może skończyć się kolejnym bezsensownym, niemożliwym do wygrania konfliktem z UE. . Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zapowiada skierowanie do Trybunału Konstytucyjnego sprawy systemu handlu […] Artykuł Ziobro chce, by TK wyłączył Polskę handlu emisjami. Da się to zrobić tylko Polexitem pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/ziobro-chce-by-tk-wylaczyl-polske-handlu-emisjami-da-sie-to-zrobic-polexitem/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 6 i 4?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę