Wyborcza giełda OKO.press. A może obrońcy polskiej szkoły? Szukajcie ich na liście

przez oko.press

Wydarzenia, OKO na wybory

Partyjni szefowie zapewniali, że na listach opozycji znajdzie się szeroka reprezentacja społeczniczek, zaangażowanych obywateli, ekspertek. Tak się nie stało, zwyciężyła logika partyjna. OKO.press przychodzi z pomocą. Odkrywamy obywatelskich kandydatów, na ogół na dalszych miejscach list. Na początek rekomenduje dwoje nauczycieli. Dodaj swoje propozycje . W ostatnim przed wyborami tygodniu proponujemy wyborcom i wyborczyniom partii opozycyjnych […] Artykuł Wyborcza giełda OKO.press. A może obrońcy polskiej szkoły? Szukajcie ich na liście pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/wyborcza-gielda-oko-press-a-moze-obroncy-polskiej-szkoly-szukajcie-ich-na-liscie/

Wróć

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 3 i 3?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę