Udział dzieci w polowaniach wraca do Sejmu. Myśliwi mają nowy myk, jak znieść zakaz sprzed 4 lat

przez oko.press

Wydarzenia, Łowiectwo, polowania, prawo łowieckie

Myśliwi tylnymi drzwiami po raz kolejny próbują przeforsować zniesienie zakazu udziału dzieci w polowaniach. Tym razem pod płaszczykiem znoszenia administracyjnych barier. . „Komisyjny projekt ustawy o zmianie ustaw w celu likwidowania zbędnych barier administracyjnych i prawnych” – dokument o takiej nazwie trafił 22 września do Sejmu. Jego skrótowy opis na sejmowej stronie nawet nie sugeruje, […] Artykuł Udział dzieci w polowaniach wraca do Sejmu. Myśliwi mają nowy myk, jak znieść zakaz sprzed 4 lat pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/udzial-dzieci-w-polowaniach-nowelizacja/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 2 i 6?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę