Rekordowe obciążenie sieci w Warszawie. Zbliżamy się latem do Bałkanów

przez oko.press

Analizy i sondaże

12 czerwca padł historyczny rekord zapotrzebowania Warszawy na moc elektryczną latem. Obciążenie sieci wyniosło 1300,7 MW i było o 55 MW wyższe od letniego rekordu 2018. W ciągu kilku dekad średnia temperatura wzrośnie tu o 2 st. C i zbliży się do klimatu Bałkanów. Tymczasem wciąż brak przepisów ograniczających zużycie energii przez miejskie wyspy ciepła […] Artykuł Rekordowe obciążenie sieci w Warszawie. Zbliżamy się latem do Bałkanów pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/rekordowe-obciazenie-sieci-w-warszawie-zblizamy-sie-latem-do-balkanow/

Wróć

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 1 i 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę