Rada Medyczna ma dość. Opozycja: „Władza poniosła totalną klęskę w walce z pandemią”

przez oko.press

Wydarzenia, antyszczepionkowcy, COVID-19, Rada Medyczna

„Brak wpływu rekomendacji na realne działania” i „wyczerpanie się dotychczasowej współpracy”. Z Rady Medycznej przy premierze odeszli prawie wszyscy członkowie . Trzynastu spośród 17 członków Rady Medycznej przy premierze złożyło w piątek 14 stycznia 2022 rezygnację. W oświadczeniu, które opublikowali, podali powody: „Jako Rada Medyczna byliśmy niejednokrotnie oskarżani o niedostateczny wpływ na poczynania Rządu. Jednocześnie […] Artykuł Rada Medyczna ma dość. Opozycja: „Władza poniosła totalną klęskę w walce z pandemią” pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/rada-medyczna-sie-rozpadla/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę