Precedensowa sprawa dyscyplinarki Giertycha w TSUE. Trybunał uznał, że nie ma zastosowania prawo UE

przez oko.press

Wydarzenia, adwokatura, Izba Dyscyplinarna SN

TSUE orzekł, że adwokacki sąd dyscyplinarny jest sądem w rozumieniu prawa unijnego. Stwierdził jednak, że w sprawie Romana Giertycha nie ma zastosowania prawo UE, przez co pozostawił szereg pytań adwokatury bez rozpoznania . Prokuratura Krajowa oraz Prokurator Generalny domagali się od adwokatury ukarania Romana Giertycha za jego wypowiedzi w związku z prowadzonym śledztwem smoleńskim. Postępowanie […] Artykuł Precedensowa sprawa dyscyplinarki Giertycha w TSUE. Trybunał uznał, że nie ma zastosowania prawo UE pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/dyscyplinarka-giertycha-w-tsue/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 8 i 5?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę