Omikron? PiS nie jest już w stanie przepchnąć żadnej ustawy o walce z pandemią

przez oko.press

Wydarzenia, antysanitaryści, antyszczepionkowcy, COVID-19, omikron, ustawa hoca, ustawa o weryfikacji

Pandemiczny imposybilizm PiS się pogłębia. Antyszczepionkowcy i antysanitaryści z PiS i Solidarnej Polski po raz kolejny zablokowali prace nad ustawą o weryfikacji szczepień przez pracodawców. Nawet zaś gdyby miała ona teraz zostać wprowadzona w życie, byłoby już za późno. . Antyszczepionkowcy w PiS po raz kolejny wygrali w sprawie tzw. „ustawy Hoca”. To projekt zawierający […] Artykuł Omikron? PiS nie jest już w stanie przepchnąć żadnej ustawy o walce z pandemią pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/pis-nie-jest-juz-w-stanie-przepchnac-zadnej-ustawy-o-walce-z-pandemia/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 8 i 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę