Nie wpuszczać, wypychać na Białoruś. Tak uważa 66 proc. chodzących do kościoła [SONDAŻ IPSOS]

przez oko.press

Sondaże, Wydarzenia, Białoruś, Granica polsko-białoruska, push back

Wojna i miliony uchodźców z Ukrainy nie zmieniło opinii Polek i Polaków na migrantów na polsko-białoruskiej granicy - nadal połowa ich nie chce, nawet gdyby - zgodnie z prawem - mieli złożyć wniosek o azyl. Im częściej uczestniczymy w praktykach religijnych, tym częściej zgadzamy się na wypychanie za drut . Kryzys humanitarny na granicy z […] Artykuł Nie wpuszczać, wypychać na Białoruś. Tak uważa 66 proc. chodzących do kościoła [SONDAŻ IPSOS] pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/nie-wpuszczac-wypychac-na-bialorus-tak-uwaza-66-proc-chodzacych-do-kosciola-sondaz-ipsos/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 1 i 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę