Ministerstwo Sprawiedliwości zapowiada pozew dla krakowskich karnistów. Za krytykę zmian w kodeksie

przez oko.press

Analizy i sondaże, Wydarzenia, kodeks karny

Ministerstwo Sprawiedliwości chce podać do sądu prawników z Krakowa, którzy krytykowali zmiany w kodeksie karnym. Zarzuca im kłamstwo o nowych karach za łapówki. "Ministerstwo godzi w wolność badań naukowych" - odpowiadają krakowscy karniści. "Ta reakcja niebezpiecznie wykracza poza standardy państwa demokratycznego" - pisze Helsińska Fundacja Praw Człowieka . „Ministerstwo Sprawiedliwości pozwie za kłamstwo profesorów i […] Artykuł Ministerstwo Sprawiedliwości zapowiada pozew dla krakowskich karnistów. Za krytykę zmian w kodeksie pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/ministerstwo-sprawiedliwosci-zapowiada-pozew-dla-krakowskich-karnistow-za-krytyke-zmian-w-kodeksie/

Wróć

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 5 plus 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę