Komisja weryfikacyjna, czyli parasąd. Wszystko jest rosyjskim wpływem, oskarżyć można każdego

przez oko.press

Wydarzenia, ceny energii

PiS złożył projekt powołania Komisji weryfikacyjnej "do spraw rosyjskich wpływów w polskiej energetyce". O dziwo, słowo "energetyka" nie pada tam ani razu. Komisja to organ, który będzie mógł się zająć właściwie dowolną sprawą i dowolnie wybierać "podejrzanych" . Jako pierwsza z pomysłem powołania komisji wyszła Solidarna Polska. W niedzielę 27 listopada Janusz Kowalski, Mariusz Gosek […] Artykuł Komisja weryfikacyjna, czyli parasąd. Wszystko jest rosyjskim wpływem, oskarżyć można każdego pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/komisja-weryfikacyjna-projekt/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 3 plus 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę