Kidawa-Błońska: „Przypięto nam łatkę partii, która utraciła energię” [ROZMOWA]

przez oko.press

Wydarzenia, wybo

PO ma szanse jesienią? „My odrobiliśmy lekcję po przegranych wyborach, wysłuchaliśmy krytyki i wyciągnęliśmy wnioski” – mówi OKO.press Małgorzata Kidawa-Błońska z Zarządu Krajowego PO. Koalicja? „Dla PO naturalnym partnerem pierwszego wyboru jest PSL”. Związki partnerskie? „Po wyborach parlamentarnych byłby dobry na rozpoczęcie poważnej dyskusji” . O kampanii: „Nie unikamy żadnych tematów, nie boimy się rozmawiać. […] Artykuł Kidawa-Błońska: „Przypięto nam łatkę partii, która utraciła energię” [ROZMOWA] pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/kidawa-blonska-przypieto-nam-latke-partii-ktora-utracila-energie-rozmowa/

Wróć

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 6 plus 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę