Jak przetrwać 5. falę pandemii? Przewodnik OKO.press

przez oko.press

Wydarzenia, COVID-19, koronawirus, pandemia

Jak się przygotować na 5. falę, a potem bezpiecznie ją przetrwać? Po pierwsze zaszczepić się. Stosować dystans, maseczki, dezynfekcję. Narażeni na ciężki przebieg powinni zrezygnować z chodzenia do kina, teatru. Należy też kupić pulsoksymetr i zabezpieczyć się w zażywane leki . Sławomir Zagórski: W Stanach Zjednoczonych 10 stycznia ponad 1,3 miliona nowych zakażeń koronawirusem. Na […] Artykuł Jak przetrwać 5. falę pandemii? Przewodnik OKO.press pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/jak-przetrwac-5-fale-pandemii-przewodnik-oko-press/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 1 plus 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę