GRANICA: mundurowi znów wyrzucają na mróz migrantów z małymi dziećmi. Nawet w mokrych ubraniach

przez oko.press

Wydarzenia, Granica polsko-białoruska, migranci, push back

W ostatni weekend pogranicznicy wypchnęli w las, przy minus 7-10 C, dwie rodziny z małymi dziećmi. Chłopczyk spadł z pięciometrowego płotu, stracił przytomność i przemoczył się w bagnie. Push-backowane są także osoby ze złamanymi nogami .  W poniedziałek 21 listopada aktywiści pomagający migrantom na granicy z Białorusią zaalarmowali o dramatycznej sytuacji – rodziny z małymi dziećmi […] Artykuł GRANICA: mundurowi znów wyrzucają na mróz migrantów z małymi dziećmi. Nawet w mokrych ubraniach pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/granica-mundurowi-znow-wyrzucaja-na-mroz-migrantow-z-malymi-dziecmi/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 8 plus 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę