GŁOSY Z UKRAINY. Chcesz naładować telefon? Przyjdź, jak będzie -20

przez oko.press

Wydarzenia, edukacja dzieci z Ukrainy, edukacja w Ukrainie, Ukraina, wojna w Ukrainie

Iryna zaprasza swoich znajomych z Ukrainy, żeby też przyjechali do Polski. Proponuje to, mając na myśli głównie dzieci i to, jak wojna może na nie wpłynąć. Znajomi jednak nie chcą opuszczać bliskich i zostają na miejscu. "Niestety, dzieci nie podejmują decyzji, podejmują je rodzice" . Na zdjęciu: Dziecko wygląda przez płot, gdy przesiedleńcy z okupowanego […] Artykuł GŁOSY Z UKRAINY. Chcesz naładować telefon? Przyjdź, jak będzie -20 pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/glosy-z-ukrainy-chcesz-naladowac-telefon-przyjdz-jak-bedzie-20/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 9 plus 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę