Falenta oskarża PiS o współudział w nagrywaniu polityków PO. Kronika Skórzyńskiego (8 – 14 czerwca 2019)

przez oko.press

Kronika Skórzyńskiego, Donald Trump, Marek Falenta

Marek Falenta skazany za zorganizowanie nagrań polityków PO w listach do Jarosława Kaczyńskiego, Andrzeja Dudy i Mateusza Morawieckiego stwierdził, że o nielegalnym procederze nagrań wiedzieli czołowi politycy PiS z Kaczyńskim, aprobowali go i obiecywali bezkarność. Współpracować z nim mieli agenci CBA za wiedzą ówczesnego kierownictwa biura . Prezydenci USA i Polski zadeklarowali zwiększenie sił amerykańskich […] Artykuł Falenta oskarża PiS o współudział w nagrywaniu polityków PO. Kronika Skórzyńskiego (8 – 14 czerwca 2019) pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/falenta-oskarza-pis-o-wspoludzial-w-nagrywaniu-politykow-po-kronika-skorzynskiego-8-14-czerwca-2019/

Wróć

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 2 i 3?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę