Dzieci nie wezmą udziału w polowaniach. PiS w zamian chce usunąć obowiązek badania myśliwych

przez oko.press

Wydarzenia, myśliwi, polowania

Myśliwi nie będą mogli zabierać dzieci na polowania — próbowali znieść ten zakaz pod pozorem walki z barierami administracyjnymi. Lobby łowieckiemu udało się jednak przeforsować zmianę zapisów dotyczących obowiązkowych badań lekarskich dla myśliwych . „To jeden z najbardziej restrykcyjnych przepisów na świecie” – mówił podczas komisji ds. deregulacji poseł PiS Bartłomiej Wróblewski. Chodziło o zakaz […] Artykuł Dzieci nie wezmą udziału w polowaniach. PiS w zamian chce usunąć obowiązek badania myśliwych pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/mysliwi-nie-zabiora-dzieci-na-polowanie/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 6 plus 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę