Biskupi zrzucą się na fundację pomagającą ofiarom pedofilii w Kościele. Ale odszkodowań nie będzie

przez oko.press

Wydarzenia, abp Wojciech Polak, KEP, Konferencja Episkopatu Polski, Kościół i pedofilia, pedofilia w Kościele

Fundacja Świętego Józefa ma zapewniać pomoc prawną i psychologiczną. "Celem fundacji nie jest spełnienie roszczeń finansowych niektórych skrzywdzonych ani nie jest ona w żadnym wymiarze funduszem odszkodowawczym." – mówi episkopat. Na czele fundacji stanie kobieta . Od 1 stycznia 2020 roku ma zacząć działać Fundacja Świętego Józefa, która ma pomagać ofiarom przestępstw seksualnych popełnionych przez […] Artykuł Biskupi zrzucą się na fundację pomagającą ofiarom pedofilii w Kościele. Ale odszkodowań nie będzie pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/kep-pedofilia-w-kosciele-fundacja/

Wróć

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 1 i 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę