Bilans trzylatka. Od czerwca 2016 walczymy z kłamstwem, które jest jak smog

przez oko.press

Redakcja OKO.press, Wydarzenia, Oko.press

Nie traćmy postawy zdziwienia tym, co robią i mówią władze, bo oznaczałoby to zgodę na kłamstwo, na przenoszenie do Warszawy Budapesztu ludzi zniechęconych. Czytając Wasze życzenia, czujemy się jak dziecko, na którego urodziny przyszła cała dzielnica, miasto, cały świat. Ale macie też swoje propozycje i uwagi do naszej pracy, na które odpowiadamy . Trzeba zacząć […] Artykuł Bilans trzylatka. Od czerwca 2016 walczymy z kłamstwem, które jest jak smog pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/bilans-trzylatka-od-czerwca-2016-walczymy-z-klamstwem-ktore-jest-jak-smog/

Wróć

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 5 i 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę