Ash: Jedyną drogą do trwałego pokoju jest pomoc Ukrainie w wygraniu wojny z Rosją

przez oko.press

Analizy i sondaże, Wydarzenia, Rosja, wojna w Ukrainie

Mija 9 miesiąc największej i najbrutalniejszej wojny w Europie od 1945 roku. Najgorszą rzeczą, jaką możemy teraz zrobić dla pokoju na naszym kontynencie, jest dążenie do negocjacji pokojowych z Putinem. Nie będzie trwałego pokoju w Europie, dopóki Putin pozostaje na Kremlu. . Najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić dla pokoju, jest takie zwiększanie wsparcia wojskowego, gospodarczego […] Artykuł Ash: Jedyną drogą do trwałego pokoju jest pomoc Ukrainie w wygraniu wojny z Rosją pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/ash-jedyna-droga-do-pokoju-pomoc-ukrainie/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 3 i 8?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę