„Zamiast kary prymitywny odwet z zamierzchłych czasów” – apel do Dudy o weto kodeksu Ziobry

przez oko.press

Analizy i sondaże, Wydarzenia, kodeks karny, Kościół i pedofilia

„Jako prawnicy zdajemy sobie sprawę z wadliwości i społecznej szkodliwości wprowadzanych uregulowań, z kłamliwości publicznych uzasadnień, jak i z tego, że ustawa uchwalana była w niedopuszczalnym trybie, w warunkach paniki moralnej i silnych społecznych emocji” - piszą krakowscy profesorowie w apelu do prezydenta o zawetowanie zmian w Kodeksie Karnym . W czwartek 13 czerwca na […] Artykuł „Zamiast kary prymitywny odwet z zamierzchłych czasów” – apel do Dudy o weto kodeksu Ziobry pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/zamiast-kary-prymitywny-odwet-z-zamierzchlych-czasow-apel-do-dudy-o-weto-kodeksu-ziobry/

Wróć

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 7 plus 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę