Promocja książki Zbigniewa Ptasiewicza pt. Regierungsbezirk Zichenau REJENCJA CIECHANOWSKA 1939 - 1945

  • Starostwo Powiatowe w Ciechanowie (ciechanow.powiat.pl)
  • 0

Spotkanie promujące książkę Zbigniewa Ptasiewicza pt. „Regierungsbezirk Zichenau REJENCJA CIECHANOWSKA 1939 – 1945, odbędzie się we wtorek 18 grudnia 2012 r o godz. 17....

Spotkanie promujące książkę Zbigniewa Ptasiewicza pt. „Regierungsbezirk  Zichenau REJENCJA CIECHANOWSKA 1939 – 1945, odbędzie się we wtorek 18 grudnia 2012 r o godz. 17.00 w Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie ul. Warszawska 61.    

Zbigniew Ptasiewicz – jest  dr nauk humanistycznych, absolwentem  Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Zawodowo związany jest jednocześnie z administracją publiczną oraz działalnością akademicką.

Obecnie zawodowo jest związany z samorządem  powiatu ciechanowskiego, gdzie jest z-cą kierownika Wydziału Rozwoju, Promocji i Funduszy Strukturalnych i Akademią Humanistyczną im. A. Gieysztora, gdzie jest dziekanem instytutu Wydziału Turystyki, Hotelarstwa i Promocji Środowiska.

Oprócz współczesnej problematyki rozwoju regionalnego i lokalnego interesuje się historią i dziedzictwem kulturowym Mazowsza. Bada m.in. działalność mazowieckich towarzystw kultury oraz historię i współczesność ziemi ciechanowskiej (również regionalne funkcje Ciechanowa). Obecnie pracuje nad monografią województwa ciechanowskiego.

BTW.17.12.2012

Informacja pochodzi ze strony zewnętrznej - link do źródła. [Załączniki do informacji znajdują się w dokumencie źródłowym]
Informacje pobrane automatycznie ze strony internetowej [ Starostwo Powiatowe w Ciechanowie (ciechanow.powiat.pl)]. Za treść tych informacji 06-400.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności.
Jeśli masz uwagi do tego tekstu lub treści tu zawarte nie są zgodne z polskim prawem koniecznie zgłoś to nam.Wróć

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatną własnością osób komentujących i wyrażają tylko ich opinie. 06-400.pl nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane w komentarzach.
Wszystkie komentarze dotyczące bezpośrednio osób mogą być, na ich pisemny wniosek, moderowane. Uprasza się o zachowanie choćby ducha konstruktywności w krytykowaniu.
Jeśli któraś wypowiedź narusza Twoje dobra osobiste lub godzi w dobre obyczaje powiadom naszą Redakcję.


Społeczna konspiracja Pana Przewodniczącego

Dziś, po pół roku od wyborów należy ze smutkiem skonstatować, że miało być fajnie, a wyszło jak zwykle. Okazało się, że oprócz kompetentnych i zaangażowanych radnych wybraliśmy również osoby, które nigdy nie powinny piastować żadnej funkcji publicznej.Jak wół z prosięciem

Historia korespondencji z przewodniczącym rady miasta. 1 pytanie - 6 powtórzeń - blisko 2 tygodnie wymiany korespondencji. Bez efektu.

Otwartość i komunikatywność w wydaniu przewodniczącego rady miasta CiechanówJesteś za Lidlem?

"Szliśmy do wyborów mówiąc, że będziemy słuchać mieszkańców" - mawiał klasyk. Nie wszyscy jednak mogą uczestniczyć osobiście w zorganizowanych "konsultacjach". Postanowiliśmy pomóc, na tyle na ile możemy. Dla tych, co nie mogli osobiście uczestniczyć w konsultacjach, przygotowaliśmy ankietę elektroniczną.

Chcesz oddać swój głos - wypełnij krótką ankietę. Wszystkie opinie przekażemy przewodniczącemu rady. A dodatkowo wśród wypełniających ankietę rozlosujemy BON PODARUNKOWY Sodexo. Można go zrealizować w 86 punktach na terenie Ciechanowa i wielu na terenie całego kraju. W tym także w Lidlu ;)Prawo, to ja!

Otrzymany w wyborach kredyt zaufania nie jest jednak dany na zawsze. Łatwo jest go zmarnować. A trzeba pamiętać, że utraconego zaufania może nie dać się już odbudować.Skąd oni to wiedzą?

„To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi. Te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek” - kpt. Wagner, CK Dezerterzy

W Ciechanowie odbędą się Subregionalne Targi Edukacji i Pracy

Już jutro, w piątek 24 kwietnia odbędą się VII Subregionalne Targi Edukacji i Pracy. Przedstawienie możliwości zatrudnienia w subregionie ciechanowskim, oferty lokalnych pracodawców i szkół - to nie wszystko co czeka na odwiedzających.

Targi rozpoczną się o godzinie 10:00 w hali sportowej MOSiR przy ul. 17 Stycznia 60C. Potrwają do godziny 14:00.
Jako jedni z szerokiego grona lokalnych mediów objęliśmy targi patronatem medialnym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na to wydarzenie.Komendant Wojewódzki pochwalił Powiatowego

Przy udziale władz samorządowych i zaproszonych gości Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji pogratulował komendantowi powiatowemu i najpopularniejszemu wśród naszych dzielnicowych Dominikowi JaworskiemuNowe sygnalizatory dźwiękowe

Na czterech skrzyżowaniach w Ciechanowie GDDKiA zamontowała nowe sygnalizatory dźwiękowe dla osób niewidomych i słabo widzącychStrona korzysta do działania z mechanizmu cookies itp. Szczegóły w regulaminie Więcej...