Opinogóra: Kiedy powozy wjadą na folwark…

  • Tygodnik ciechanowski
  • 0

Mrozy przerwały prace przy rozbudowie muzealno-parkowego kompleksu Muzeum Romantyzmu w Opinogórze – zaplanowane roboty zostały jednak mocno zaawansowane.

Mrozy przerwały prace przy rozbudowie muzealno-parkowego kompleksu Muzeum Romantyzmu w Opinogórze – zaplanowane roboty zostały jednak mocno zaawansowane.

Informacja pochodzi ze strony zewnętrznej - link do źródła. [Załączniki do informacji znajdują się w dokumencie źródłowym]
Informacje pobrane automatycznie ze strony internetowej [ Tygodnik ciechanowski]. Za treść tych informacji 06-400.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności.
Jeśli masz uwagi do tego tekstu lub treści tu zawarte nie są zgodne z polskim prawem koniecznie zgłoś to nam.Wróć

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatną własnością osób komentujących i wyrażają tylko ich opinie. 06-400.pl nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane w komentarzach.
Wszystkie komentarze dotyczące bezpośrednio osób mogą być, na ich pisemny wniosek, moderowane. Uprasza się o zachowanie choćby ducha konstruktywności w krytykowaniu.
Jeśli któraś wypowiedź narusza Twoje dobra osobiste lub godzi w dobre obyczaje powiadom naszą Redakcję.

Odwracanie uwagi

W polityce jest tak, że jeśli znienacka pojawia się coś takiego co przykuwa uwagę, to od czegoś innego ma tę uwagę odwrócić.
Wczoraj w pośpiechu zorganizowano I Sesję Młodzieżowej Rady Miasta.

Przyjdź pan jutro

O jawności i transparentności gdy brzmią ładnie. I o samowoli urzędniczej na co dzień.Odkręć to

Trwa akcja zbierania nakrętek po napojach dla 19-letniej Justyny Dobrzyńskiej

Nic o nas bez nas !!!

Pisaliśmy niedawno, podsumowując sierpniową sesję ciechanowskiej Rady Miasta, o swoistej samowoli grupy radnych Rady Miasta Ciechanów. Podjęto wtedy, głosami radnych klubu Prawa i Sprawiedliwości, uchwałę nadającą nazwy nowowybudowanym rondom. Zrobiono to niejako w pośpiechu, mimo, iż nie wszystkie wtedy jeszcze zostały oddane do użytku. Trudno było uznać, że zaszła jakaś szczególna po temu okazja, bowiem przy rondach nikt nie mieszka i ich nazywanie to raczej nie była sprawa nie cierpiąca zwłoki.Komendant Wojewódzki pochwalił Powiatowego

Przy udziale władz samorządowych i zaproszonych gości Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji pogratulował komendantowi powiatowemu i najpopularniejszemu wśród naszych dzielnicowych Dominikowi JaworskiemuNowe sygnalizatory dźwiękowe

Na czterech skrzyżowaniach w Ciechanowie GDDKiA zamontowała nowe sygnalizatory dźwiękowe dla osób niewidomych i słabo widzącychBenefis Aleksandra Kociszewskiego

40 lat minęło - niemal jak jeden dzień. Dorobek naukowy Aleksandra Kociszewskiego był tematem spotkania w opinogórskim muzeum.

Strona korzysta do działania z mechanizmu cookies itp. Szczegóły w regulaminie Więcej...