przez RR (0 komentarzy)

"Pełnicie rolę niezależnych mediów w bardzo konkretnych środowiskach, na ogół niedużych, gdzie czasami o postawę niezależną jest po prostu trudno" – mówił prezydent

Dziennikarz TC Krzysztof Jakubowski nagrodzony przez Prezydenta

W poniedziałek (4.06.2012r.) prezydent Bronisław Komorowski nagrodził dziennikarzy prasy lokalnej. Wśród trójki nagrodzonych prym wiódł dziennikarz Tygodnika Ciechanowskiego - Krzysztof Jakubowski.
Budowanie demokratycznego sposobu myślenia, jak podkreślał Prezydent, „to przede wszystkim wielka praca wśród ludzi, praca na rzecz przezwyciężenia odziedziczonego po trudnej przeszłości sposobu myślenia i działania, że wszystko musi być centralne”.
Prezydent Komorowski dziękował też wszystkim tym, którzy w prasie lokalnej podejmują niełatwą tematykę historyczną, powiązaną z tradycjami i doświadczeniami ludzi mieszkających w regionie.
"Pełnicie rolę niezależnych mediów w bardzo konkretnych środowiskach, na ogół niedużych, gdzie czasami o postawę niezależną jest po prostu trudno" – podkreślił, trafiając chyba w sedno, prezydent.
Serdecznie gratulujemy koledze, który otrzymał główną nagrodę w konkursie - statuetkę Filary Demokracji Lokalnej oraz 5 tys. zł za artykuł pt. „Matka Polka z żydowskim dzieckiem”.
Wyróżnienie i 3 tys. zł trafiło do Moniki Gałuszki–Sucharskiej za artykuł „Aresztowani w Wielkim Tygodniu” opublikowany w „Gazecie Powiatowej–Wiadomościach Oławskich”.
Wyróżniony i nagrodzony 3 tys. zł został również Jarosław Jurkowski za artykuł „Ta wojna wciąż trwa, w ludziach i w ziemi” opublikowany w „Nowej Gazecie Lokalnej”.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 1 i 7?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: