przez RR (0 komentarzy)

Minister wskazuje winnych za wpadkę z rejestracją pojazdów

Boni mówi: to oni

"To błąd i wstyd. Ale to nie ja ponoszę za to odpowiedzialność" - tak Minister cyfryzacji Michał Boni skwitował problem, który doknął kierowców chcących zarejestrować pojazd w dniu dzisiejszym.
Ani twórcy systemu informatycznego ani testujacy go nie uwzględnili 29 lutego, przez co przygotowali nam taki bubel informatyczny.
Wadliwe informatyczne projekty, a jest ich bardzo wiele - jak przyznaje sam minister - pochodzą z lat 2007-2008. Minister zapowiada wielki test kompatybilności i dodaje ze smutkiem, że stajnia Augiasza jest obszerna.
Tylko jak taka skrucha (nie oceniając szczerości intencji) ma pomóc kierowcom, którzy odeszli z kwitkiem nie tylko w Ciechanowie lecz w każdym innym mieście chcąc tylko (a jak sie okazuje może "aż") zarejestrować swój samochód.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 2 plus 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: