przez RR (0 komentarzy)

Boże Narodzenie 2018

Niech w nadchodzącym roku będzie nam wszystkim lepiej, a nie tylko tak jak do tej pory. Żeby to co nas już różni, dodatkowo nie dzieliło.
Niech bigos będzie na stołach a niekoniecznie wszędzie tam, gdzie go nie powinno być.

Życzymy nadziei, własnego skrawka nieba, chwili zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki kawy, piękna poezji, muzyki, odpoczynku, zwolnienia oddechu, i nabrania dystansu do tego, co wokół, by docenić chwile śmiechu i wspomnień.

Życzymy... w dniach zimowego przesilenia, kiedy to dawni Słowianie rozpoczynali huczne, dwutygodniowe obchody Szczodrych Godów – świąt nowego słońca uosabianego w postaci Swarożyca... tak zwyczajnie - Wesołych!!!

Redakcja 06-400.pl

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: